• Windsurf Village Baia dei delfini | Loc. Porto Pollo, 07020 Palau (OT) Italia
    Tel. +39.0789.704075 • Fax +39.0789.704066 • info@windsurfvillage.it

Kite & Windsurf

banner_windsurf_zone

Kitesurfing
8RRD Kite Pro Center znajduje się w Strefie Kiteboarding (z lewej Bay) Porto Pollo aerea. Obszar ten jest szczególnie dobrze nadaje się do kiteboarding na wszystkich poziomach, ponieważ ze stabilnych warunków wiatrowych. Pod namiotem RRD znajdziecie 40 zupełnie nowych płyt i latawce dostarczone przez naszego partnera RRD. Aby zmaksymalizować wrażenia latawiec, tylko zapewniamy sprzęt i najnowszym wzornictwie i najwyższej jakości, odnawiając naszą inwentaryzacji co 6 miesięcy. Wszystkie nasze urządzenia kiteboarding jest dostępne w namiocie RRD (poruszamy się na co dzień z głównej bazy do strefy latawca łodzią). Oferujemy również naszym klientom wsparcie specyficznych latawca tym: wodowania i lądowania latawce, ratunek / łodzi transfer, warsztatu i sprężarki do pompowania latawce. W namiocie, również leżaki i fajne pola dla Twojej wygody. Ceny wynajmu to kombinezon, szelki, kamizelki ratunkowej, kask, deska i / lub latawca.

Windsurfing
7ragazza

Czy jesteś zapalonym nauczyć się windsurfingu i przeżyć zapierające dech w piersiach prędkości, które są osiągane za pomocą uprzęży i obuwie paski?

W naszym Centrum MB-Pro nie możemy tylko Cię tego nauczyć, ale także wiele innych. Pod fachowym nadzorem naszych doświadczonych pracowników, z pewnością będą się szybko rozwijać. Używamy symulatory i wideo nauki, które pomogą Ci poprawić, nawet jeśli jesteś już ekspertem!Skuteczność naszego systemu nauczania został sprawdzony przez naszego 30-letnie doświadczenie w windsurfingu edukacji. Nowe kursy rozpoczynają się codziennie, ale trzeba zarezerwować dzień wcześniej. Wiele kursów i poziomy do wyboru.

Komentowanie jest wyłączone